TMRP Başvuru

Adınız - Soyadınız

E-posta Adresiniz

Cinsiyetiniz

Doğum Tarihiniz (01.01.1990)

Özgeçmişiniz

Yaşadığınız Ülke/Şehir ?

Steam üzerinde GTAV oyununa sahip misiniz ?

Daha önce başka bir GTA V roleplay sunucusunda oynadıysanız oynadığınız sunucunun adı nedir ?

Oynamadıysanız oynamadım yazarak belirtebilirsiniz, birden fazla var ise lütfen tümünü yazın.

Discord Id'niz nedir ?

ör. 122791494389202944 (Discord'da ayarlar/görünüm menüsünden geliştirici modunu açtıktan sonra bir sunucuda Discord isminize tıklayıp ID'yi kopyalayı seçin)

Steam Hex Id'niz Nedir ?

vacbanned.com adresine steam ID'nizi girdiğinizde Steam3 ID (64bit) kısmında sonu (HEX) ile biten numaralar. Ör. 110000106b556d6 (Hex)

Oyun yayıncılığı yapıyor musunuz ?

Cevabınız hayır ise, ''hayır'' yazınız. Cevabınız evet ise, ''Platform/KanalAdı'' şeklinde yazın. Ör. twitch/turkishmods

Karekter Adı Soyadı Nedir?

Karakterinizin doğum tarihi nedir ?

Karakterinizin cinsiyeti nedir ?

Karakterinizin hikayesi nedir ?

Hikayenizin uzun veya kısa olması önemli bir etken değildir. Dolu, anlaşılır ve düzgün olması önemlidir. İmla kuralları ve noktalama işaretlerine lütfen dikkat edelim.

Karakterinizin hobileri ve ilgi alanları nelerdir ?

Karakterinizin fobileri ve çekinceleri nelerdir ?

Karakterinizin illegal olaylara bakış açısı nedir ?

Lütfen detaylı bir şekilde açıklayın.

Karakteriniz eğer başka bir şehirden (sunucudan) bu şehire geliyorsa diğer şehirde tanıştığı insanları hatırlayacak mı ?

OOC ve IC nedir ?

Power Rp, Non Rp, Revenge Rp kavramları nedir ?

Bir oyuncu ile çatışma durumuna girdiniz ve karşınızdaki oyuncu sizi öldürdü. Öldürdükten sonra sizi bir yere götürdü, üzerinizdeki bir kaç değerli eşyayı aldı ve sizi orada bıraktı. Ne yapmalısınız ?

Karşınızdaki oyuncu sizi rolünüzü yaparken, Non Rp yaptığınız konusunda sizi sesli olarak uyarıyor ve yapmamanızı söylüyor. Tepkiniz ne olur ?

Girdiğiniz bir kaçırma rolü esnasında karşınızdaki oyuncu oyundaki sesli konuşma harici discord benzeri 3.bir program aracılığıyla size yapmamanızı söylüyor. Tepkiniz ne olur ?

Üzerinizde illegal olarak kabul edilen ve yakalanmanız durumunda sonucunda para cezası ve hapise atılma ile sonuçlanacak bir veya bir kaç eşya var.Polis arkanıza yanaştı ve 'Sağa çek, ellerin direksiyonda bekle!' dedi. Ne yaparsınız ?

Bir mekanın açılışı yapılacak. Onlarca kişiyle birlikte kapıda bekliyorsunuz. Uzaktan bir araba yaklaşıyor,kapısı açıldı ve içeriden sırada bekleyen bir kişiye 3 el ateş edildi.Ateş edilen hedefin siz olmadığınıza eminsiniz. Ne yaparsınız ?

Soygun yapmak üzere bir bankaya girdiniz. Dışarıda polisler bekliyor ve elinizde 1 adet rehineniz ve kapının önünde arabanız var.Dışarı çıkmak için izleyeceğiniz yol nedir ?

Bir önceki sorudaki banka soygunu devam ediyor.Dışarıya çıktınız polisler aracınıza binmenize izin veriyor fakat aracınızın lastiklerinin patlak olduğunu görüyorsunuz, ne yaparsınız ?

stats
Engelleyiciyi kapattım!